עיצוב אתר כהשפעה על הגולש

ריקונספט בניית אתרים
היום כל חברה המנסה לשווק את מוצריה ולקדם את עצמה, מחזיקה אתר אינטרנט ובו מידע המציג את החברה בצורה הטובה ביותר.

ריקונספט בניית אתרים
טיפים לבניית אתרים
קידום אתרים
פרסום בגוגל
שיווק באינטרנט
איך לקדם אתר
עיצוב אתרים
אחסון אתרים
איך לבחור דומיין
אודותינו
יצירת קשר
עיצוב אתר כהשפעה על הגולש

הקמת אתר אינטרנט היא משימה לא פשוטה, וגם תחזוקת האתר דורשת תשומת לב רבה. סיבות אלה עשויות לגרום לבעלי עסקים להימנע מהקמת האתר, או שהם מתחילים לבנות אתר באחד הכלים החינמיים העומדים לרשותם ונוטשים אותו באמצע הדרך משום שהם מתייאשים מכך. האמת היא שאין כל סיבה להתייאש ולוותר על כלי שהוא בעל חשיבות רבה ברמה העסקית, ולמעשה ניתן לנהל את התהליך כולו בצורה נוחה. קבלת ליווי מצד אנשי מקצוע שונים אשר מומחים בבניית אתרים, עיצוב גרפי וכתיבת תוכן – היא כלי משמעותי שיעזור גם לכם לקדם את העסק שלכם כמו שצריך, לתכנן את עיצוב האתר באופן שישפיע על הגולש ולקדם את הנוכחות שלכם ברשת.

מתחילים בקביעת יעדים

המשימה של עיצוב אתר כהשפעה על הגולש מתחילה עוד לפני שמתחילים לדבר על צבעים, תכנים וקודים. למעשה, הצעד הראשון הוא כולו באחריותכם, ואנשי המקצוע שלצדכם יסייעו לכם וימקדו אתכם. קחו דף ועט והתחילו לפרט מה בדיוק אתם מציעים ללקוחות, גם ברמת המוצר והשירות וגם ברמת הערך המוסף שלכם על פני המתחרים. בדקו גם את אתרי האינטרנט של המתחרים ושל שחקנים אחרים בשוק שבו אתם פועלים, כדי לקבל מושג כללי לגבי האופן שבו הם מקדמים את עצמם ולגבי הנוכחות האינטרנטית שלהם. קבעו לעצמכם גם יעדים ולוחות זמנים ברורים בכל הקשור להקמת האתר ולבחינת יעילותו, כדי שתוכלו תמיד להיות עם היד על הדופק.

בחירת העיצוב

כעת, כשהמסרים, החזון והיעדים ברורים, ניתן להמשיך לשלב הבא. שלב משמעותי מאוד בהקמת אתר הוא השלב של עיצוב גרפי, שבו המעצב שאיתו אתם עובדים נדרש לתכנן את המראה של האתר באופן שימשוך קהל ויעביר להם את המסרים השיווקיים שלכם עוד לפני שיתחילו לקרוא את התכנים השונים. הרושם הראשוני הוא קריטי, ועיצוב גרפי נכון ומדויק יעזור לכם להשיג רושם ראשוני בדיוק כמו שאתם רוצים. חשוב מאוד להקפיד שהעיצוב שבו תבחרו ישקף את המסרים ואת הרעיונות שאתם רוצים להעביר. למשל, בחירת הצבעים יכולה להשפיע על מצב הרוח ועל החיבור הרגשי של הגולש למוצר שלכם, והצבעים צריכים להתאים לקהל היעד (למשל, צבעים רכים ופסטליים לקהל שמורכב מאימהות). גם הפונטים שבהם תבחרו, העומס על העין ואפילו התמונות השונות – הכל צריך להיבחר בקפידה. מומחים לעיצוב גרפי ולבניית אתרים יוכלו לתת לכם ייעוץ איכותי.

תשומת לב גם למילים

עיצוב אתר הוא בעל השפעה על הגולש, אבל רגע לאחר שהגולש יתרשם מהמראה של האתר וירגיש בנוח להישאר, הוא צריך עוד סיבה להמשיך לקרוא ולפתח חיבה אל המותג ואל המוצר – טקסטים. הקפידו על רמת התכנים באתר, השתדלו לספק ידע וערך מוסף ולעודד את הגולשים להישאר. ככל שהם ישהו באתר יותר, כך סביר יותר שהם יחזרו אליכם לרכישת המוצר או השירות.trip4fun.co.il
קידום אתרי טרקטורונים


fengshuitherapy.co.il
בית ספר ללימודי פנג שואי


zvulunlaw.com
עורך דין לעניני גירושין


mwater.co.il
מיני בר מים מינרלים

ריקונספט בניית אתרים

לפרטים והזמנות:
משרד: 1-800-100-948
סלולר: 052-5327590
משרד: המעפילים 52, נהריה


כל הזכויות שמורות - ריקונספט בניית אתרים - 2007