פרסום בגוגל

ריקונספט בניית אתרים
היום כל חברה המנסה לשווק את מוצריה ולקדם את עצמה על ידי פרסום בגוגל, מחזיקה אתר אינטרנט ובו מידע המציג את החברה בצורה הטובה ביותר.

ריקונספט בניית אתרים
טיפים לבניית אתרים
קידום אתרים
פרסום בגוגל
שיווק באינטרנט
איך לקדם אתר
עיצוב אתרים
אחסון אתרים
איך לבחור דומיין
אודותינו
יצירת קשר

פרסום בגוגל

עובדה - אם האתר שלכם לא נמצא גבוה בחיפוש בגוגל האתר אינו קיים לעיני העולם שבחוץ.
כדי שהאתר שלכם באמת יתחיל להכניס כסף - יש למשוך איליו אנשים, אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא פרסום בגוגל. הפרסום בגוגל עובד - והסיבות לכך הן שהוא פרסום ממוקד. פרסום ממוקד פונה בדיוק לקהל היעד שלכם. למה להשקיע כסף בפרסום כללי שאפשר להגיע ישר אל ליבו של הצרכן המחפש נושאים שונים באינטרנט?

אז בניית אתר מקצועי - מעוצב ועם תוכן מעניין הוא חשוב - אך פרסום האתר בגוגל הוא הכרחי.
פרסום בגוגל אז אם אתם מחפשים לקבל עבודה מהאתר מומלץ לבנות קמפיין פרסומי בגוגל אדורדס אם צריכים לראות תוצאות מהירות, ובו זמנית להתחיל לקדם את האתר בחיפוש האורגני - לטווח הארוך הופעה במקומות גבוהים בחיפוש האורגני משתלמת מבחינת מספר הכניסות שהיא מביאה.

אצל מי כדאי לפרסם? ובכן כאן נכנס עניין הוותק של החברה כשיקול מרכזי - לחברה ותיקה יש ניסיון רב וצוות מיומן שעוסק זמן רב בפרסום בגוגל - חברה ותיקה תביא תוצאות טובות בסבירות גבוהה יותר, ותדע לנהל את הקמפיין ביעילות רבה יותר. כאשר יעילות רבה יותר היא לא סתם מילה יפה - יעילות בניהול הקמפיין משמעו חיסכון בהוצאות. החוכמה היא להגיע לתוצאות הטובות ביותר במינימום משאבים. כיום כל אחד יכול להשקיע סכומי כסף גדולים ולהופיע בממומנים של גוגל, אך לא כל אחד יכול לעשות זאת במקצועיות ודאגה לרווח שלכם.

מדוע פרסום בגוגל אדורדס? בניגוד לפרסום כללי שמגיע לקהל הרחב, מילת המפתח בפרסום בגוגל אדוורדס היא מיקוד. בפרסום במודעות ממומנים בגוגל ניתן להגיע אל קהל היעד בהתבסס על מילת המפתח המדויקת שהוקלדה. הלקוח הפוטנציאלי כבר אמר לנו בעצם מה הוא מחפש – כעת כל מה שנותר הוא להגיע איליו וזאת על ידי הבלטה שלנו אל מול יתר המתחרים. יש הטוענים כי גוגל עצמה היא בעצם חברת פרסום אחת גדולה מלבד היותה חברת מידע. מודעות הממומנים בגוגל נוצרו כדי לבלוט – בייחוד המודעות שמופיעות בחלק העליון של דף האינטרנט. הרי ידוע לכל כי כמות החשיפה שלה זוכה מנוע החיפוש של גוגל עולה בכמה עשרות מונים על המתחרים מבחינת חשיפה ואפקטיביות. אין כמעט גולש שלא משתמש בשירותי ענקית החיפוש ולכן זהו מדיום ששווה להשתמש בו לפרסום.
פרסום בגוגל – ממה יש להיזהר?
בניגוד לאומנות, הפרסום בגוגל אדוורדס הוא עם חוקים ולכן הוא מדעי. משתנים שונים כמו ציון איכות של מודעה – איכות דפי נחיתה ותקציב מדוד נהיו נחלתם של מקצועני "גוגל Adwords" כיום לא כל אחד יכול לפרסם בגוגל ממומנים בצורה אפקטיבית – רק מביני עניין שחיים את הנושא ואת החוקיות שבו יכולים לנהל קמפיין יעיל שיחסוך כסף ויתרום ל ROI משתלם. האדם הממוצע עדיין יכול להופיע פתאום "יש מאין" בדף הראשון בגוגל ולפרסם את מטרותיו אך הסיכויים הם כנגדו – ללא ניהול קמפיין חכם שיודע ליצור מודעות שמתאימות לאלגוריתמים של גוגל וכן ניחנות בכתיבה שיווקית ייתכן והקמפיין של "האדם הממוצע" יופיע לעיתים רחוקות – או חמור מכך יגזול ממנו הרבה יותר כסף ממה שהוא התכוון להוציא מלכתחילה. ניהול לא זהיר של הקמפיין יכול לשלוח את המודעות לשותפי חיפוש לא מתאימים כגון רשת Adsense שתציג את המודעות במגוון רחב של מקומות מקוונים ולאו דווקא בעמוד הראשון כפי שהתכוון המפרסם.
ניהול נכון של קמפיין הוא משהו שמצריך ידע, זמן ועבודה קשה. לא לכל בעלי העסקים יש את כל שלושת הפקטורים האלו, לכן מומלץ לתת למומחי אדורדס להרים קמפיין מקצועי שיביא תועלת ולא להיכנס להרפתקאות שכפי שצויין – אין לדעת היכן הן יגמרו.trip4fun.co.il
קידום אתרי טרקטורונים


fengshuitherapy.co.il
בית ספר ללימודי פנג שואי


zvulunlaw.com
עורך דין לעניני גירושין


mwater.co.il
מיני בר מים מינרלים

ריקונספט בניית אתרים

לפרטים והזמנות:
משרד: 1-800-100-948
סלולר: 052-5327590
משרד: המעפילים 52, נהריה


כל הזכויות שמורות - ריקונספט בניית אתרים - 2007